Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Konstruktor.

Miejsce pracy: Olecko ul. Przemysłowa 7

Zakres obowiązków:

  • Projektowanie maszyn i urządzeń,
  • Sporządzanie i weryfikacja dokumentacji technicznej,
  • Wykonywanie rysunków wykonawczych części maszyn i urządzeń,
  • Wprowadzane zmian do dokumentacji technicznej,
  • dokonywanie oceny ryzyka projektowanych maszyn i urządzeń,
  • kierowanie projektami od koncepcji po uruchomienie,
  • nadzór nad wykonaniem opracowanego projektu w procesie produkcji,
  • opracowywanie ofert dla klientów na maszyny i urządzenia,
  • współpraca z technologami w zakresie prowadzonych projektów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: mechanika lub mechatronika,
  • minimum 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w branży metalowej,
  • biegła znajomość rysunku technicznego,
  • umiejętność projektowania w programie 3D – Solid Works,
  • dobrze rozwinięta wyobraźnia przestrzenna,
  • znajomość technologii obróbki mechanicznej,
  • znajomość automatyki,
  • kreatywność w rozwiązywaniu problemów inżynierskich,
  • samodzielność,
  • umiejętność pracy w zespole.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@newmbk.pl z dopiskiem Konstruktor.

Przy przesyłaniu aplikacji drogą elektroniczną prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Konstruktor.

  • współuczestnictwo w projektowaniu maszyn i urządzeń,
  • udział w wykonywanie prac konstrukcyjnych i pomocniczych,
  • współuczestnictwo przy sporządzanie i weryfikacja dokumentacji technicznej,

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne z zakresu – mechanika lub mechatronika,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • mile widziane umiejętności projektowania w programie 3D – Solid Works,

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@newmbk.pl z dopiskiem Młodszy Konstruktor.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu jedynie z wybranymi Kandydatami.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko: Technolog.

  • opracowywanie, optymalizacja i kontrola procesów technologicznych,
  • przygotowywanie dokumentacji technologicznej i rysunkowej wyrobów,
  • przygotowywanie zleceń produkcyjnych na podstawie zamówień otrzymanych od klienta,
  • wdrażanie nowych produktów oraz rozwiązań technicznych do procesu produkcyjnego,
  • wycena nowych zleceń,
  • nadzór nad jakością detali,
  • programowanie maszyn CNC (wycinarki laserowej, plazmowej i frezarki), będzie dodatkowym atutem,
  • bieżąca korespondencja z klientem,
  • współpraca z dostawcami.

Wymagania:

  • doświadczenie na stanowisku technologa / programisty w zakresie obróbki stali,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • znajomość obsługi programu SolidWorks,
  • samodzielność, odpowiedzialność, kreatywność,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy pod presją czasu.

Osoby zainteresowane ogłoszeniem prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres e-mail: praca@newmbk.pl z dopiskiem Technolog.